Bing & Gröndahl "Musselmalet"
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BING & GRÖNDAHL, "Musselmalet", 44 delar, kaffe- och teservis, 10 kaffekoppar med fat, 6 tekoppar med fat, kaffekanna, tekanna, fat på fot, 3 serveringsfat, gräddkanna, sockerkskål, 8 askfat samt 12 assietter.
Något bruksslitage, en assiette med nagg.
839615
2020-11-29