Bing & Gröndahl "Musselmalet"

Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BING & GRÖNDAHL, "Musselmalet", 44 delar, kaffe- och teservis, 10 kaffekoppar med fat, 6 tekoppar med fat, kaffekanna, tekanna, fat på fot, 3 serveringsfat, gräddkanna, sockerkskål, 8 askfat samt 12 assietter.

Något bruksslitage, en assiette med nagg.

839615

2020-11-29