Karl Nordström teckningar

Karl Nordström teckningar
Karl Nordström teckningar
Karl Nordström teckningar
Karl Nordström teckningar
Karl Nordström teckningar
Karl Nordström teckningar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL NORDSTRÖM (1855-1923):(3), Krokiteckningar, 2 signerade och daterade Karl Nordström 77 resp 76, kolkrita och blyerts på papper, bladmått ca 75x60 resp 61x49 cm

Gulnader, fläckr och skadade marginaler, lagning av reva

839616

2020-11-15