Karl Nordström teckningar
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL NORDSTRÖM (1855-1923):(3), Krokiteckningar, 2 signerade och daterade Karl Nordström 77 resp 76, kolkrita och blyerts på papper, bladmått ca 75x60 resp 61x49 cm
Gulnader, fläckr och skadade marginaler, lagning av reva
839616
2020-11-15