Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1950/60-tal, 3 lådor, fanér i samt massiv ek, höjd ca 72 samt 99x59,5 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, fläckar
839618
2020-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här