K-G Nilson serigrafi

K-G Nilson serigrafi
K-G Nilson serigrafi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

K-G NILSON (född 1942):"Partitur II", signerad och daterade K-G Nilsson 1983, 54/100, färgserigrafi, bildmått ca 48x80 cm

839625

2020-11-15