Hallbyrå

Hallbyrå
Hallbyrå
Hallbyrå
Hallbyrå
Hallbyrå
Hallbyrå
Hallbyrå
Hallbyrå

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALLBYRÅ, 1950/60-tal, 2 lådor, fanér i teak, benställning i ek, höjd ca 51 samt 80x33 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

839627

2020-11-18