Vallien vaser

Vallien vaser
Vallien vaser
Vallien vaser
Vallien vaser
Vallien vaser
Vallien vaser
Vallien vaser
Vallien vaser
Vallien vaser
Vallien vaser
Vallien vaser
Vallien vaser
Vallien vaser
Vallien vaser
Vallien vaser
Vallien vaser

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN, ULRICA HYDMAN-VALLIEN, 4 st vaser, Kosta Boda, Boda, glas, delvis signerade samt numrerade, höjd 21-27 cm

Ulrika Hydman-Vallien sannolikt nedslipad

839628

2020-11-15