Olle Baertling "Ira" seriegrafi

Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Ira, 1958-61, ur: "Les Triangels de Baertling", signerad och numrerad Baertling 97/100, färgserigrafi, bildmått ca 74x38 cm

Mindre ytrepor

839645

2020-11-15