Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALVMÅNEBORD, förvaring under bordsskivan, tidigt 1900-tal, mått ca 96 cm höjd 71 cm

Åldersslitage

839648

2020-11-18