Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ERNST BILLGREN (född 1957): "Äggvakt", ur mappen "Vid vägens slut", signerad Ernst Billgren, 185/225, färglitografi, bildmått ca 54,5x80,5 cm
Glas med mindre spricka
839649
2020-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här