Ernst Billgren litografi

Ernst Billgren litografi
Ernst Billgren litografi

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): "Äggvakt", ur mappen "Vid vägens slut", signerad Ernst Billgren, 185/225, färglitografi, bildmått ca 54,5x80,5 cm

Glas med mindre spricka

839649

2020-11-15