Gunnar Brusewitz blyertsteckning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Sträckande svanar, signerad och daterad "s. udden 8.2.70 G Bruzewitz, blyerts på papper, bildyta ca 21x28 cm

839650

2020-11-15