Karl Nordström kolkrita

Karl Nordström kolkrita
Karl Nordström kolkrita
Karl Nordström kolkrita
Karl Nordström kolkrita

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL NORDSTRÖM (1855-1923): Tallar, kolkrita på kartong, signerad och daterad a tergo Karl Nordström 2-11-97., bildmått ca 48x62 cm

839653

2020-11-15