Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ASSIETTER, KOPPAR MED FAT, 20 dlr., porslin, Kina, 17/1800-tal, varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 10-22 cm
Nagg, sprickor
839677
2020-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här