Pottskåp sängbord

Pottskåp sängbord
Pottskåp sängbord
Pottskåp sängbord
Pottskåp sängbord
Pottskåp sängbord
Pottskåp sängbord
Pottskåp sängbord
Pottskåp sängbord
Pottskåp sängbord
Pottskåp sängbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POTTSKÅP / SÄNGBORD, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, två lådor, stenskiva, beslag i mässing, höjd ca 79 cm, 57x42 cm.

Ytslitage, något blekt, bakstycke sitter löst

839678

2020-11-27