Fanny Hjelm akvarell

Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

FANNY HJELM (1858-1944): Blomsterstilleben, signerad och daterad 1935, akvarell, ca 28x21 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

839681

2020-12-06