Taklampa 1950-tal

Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal
Taklampa 1950-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1950-tal, förnicklad mässing, 4-armad, målade löv i glas, höjd ca 48 cm, diameter ca 66 cm

ej funktionstestad, SAV ansvarar ej för funktionen, enstaka nagg i glaset, smärre slitage

839688

2020-11-20