Stolar teak Danmark

Stolar teak Danmark
Stolar teak Danmark
Stolar teak Danmark
Stolar teak Danmark
Stolar teak Danmark
Stolar teak Danmark
Stolar teak Danmark
Stolar teak Danmark

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 4st, 1900-talets mitt, Danmark, stomme i teak och sits i svart konstläder, sitthöjd ca 46 cm

Smärre stötmärken och repor

839690

2020-11-15