Bergere
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BERGERE, Louis quinze-stil, 1800/1900-tal, stomme i trä med rikligt skuren dekor, stoppad och med senare textil klädsel, sitthöjd ca 55, högsta höjd 114 cm
Renoiverad, kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage
839691
2020-11-18