Bergere

Bergere
Bergere
Bergere
Bergere
Bergere
Bergere
Bergere
Bergere
Bergere
Bergere
Bergere
Bergere

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERGERE, Louis quinze-stil, 1800/1900-tal, stomme i trä med rikligt skuren dekor, stoppad och med senare textil klädsel, sitthöjd ca 55, högsta höjd 114 cm

Renoiverad, kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage

839691

2020-11-18