Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
SKÅL med lock samt BOJAN (2) Kina, 1800/1900-tal, figural och floral dekor i emaljfärger, höjd ca 9,5 samt 13,3 cm
Bojanen saknar lock, bruks och åldersrelaterat slitage
839694
2020-11-18