Skål samt bojan

Skål samt bojan
Skål samt bojan
Skål samt bojan
Skål samt bojan
Skål samt bojan
Skål samt bojan
Skål samt bojan
Skål samt bojan

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

SKÅL med lock samt BOJAN (2) Kina, 1800/1900-tal, figural och floral dekor i emaljfärger, höjd ca 9,5 samt 13,3 cm

Bojanen saknar lock, bruks och åldersrelaterat slitage

839694

2020-11-18