LArs Olof Loeld oljemålning

LArs Olof Loeld oljemålning
LArs Olof Loeld oljemålning
LArs Olof Loeld oljemålning
LArs Olof Loeld oljemålning
LArs Olof Loeld oljemålning
LArs Olof Loeld oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LARS OLOF LOELD (född 1930): abstrakt komposition, olja på duk uppsatt på pannå, signerad LOE, daterad 1985, ca 21x17,5 cm

839695

2020-11-18