Nils Kölare litografier

Nils Kölare litografier
Nils Kölare litografier
Nils Kölare litografier
Nils Kölare litografier
Nils Kölare litografier
Nils Kölare litografier
Nils Kölare litografier
Nils Kölare litografier

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

NILS KÖLARE (född 1930): Grafikkassett - innehållandes 3 färgserigrafier, signerade N Kölare, 92/100, 46x38 cm, bok av Thomas Millroth medföljer, oramade

839696

2020-11-18