Kamera Hasselblad 500 C/M
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAMERA, Hasselblad 500 C/M, Made in Sweden by Victor Hasselblad, kamerahus 500 C/M, med tillbehör, i skinnväska, höjd 14, 35x35 cm
Ej funktionstestad, slitage, repor och märken, ej fullständigt genomgånget
839698
2020-11-18