Kamera Hasselblad 500 C/M

Kamera Hasselblad 500 C/M
Kamera Hasselblad 500 C/M
Kamera Hasselblad 500 C/M
Kamera Hasselblad 500 C/M
Kamera Hasselblad 500 C/M
Kamera Hasselblad 500 C/M
Kamera Hasselblad 500 C/M
Kamera Hasselblad 500 C/M
Kamera Hasselblad 500 C/M
Kamera Hasselblad 500 C/M
Kamera Hasselblad 500 C/M
Kamera Hasselblad 500 C/M
Kamera Hasselblad 500 C/M
Kamera Hasselblad 500 C/M
Kamera Hasselblad 500 C/M
Kamera Hasselblad 500 C/M

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAMERA, Hasselblad 500 C/M, Made in Sweden by Victor Hasselblad, kamerahus 500 C/M, med tillbehör, i skinnväska, höjd 14, 35x35 cm

Ej funktionstestad, slitage, repor och märken, ej fullständigt genomgånget

839698

2020-11-18