Figurin parian Gustavsberg

Figurin parian Gustavsberg
Figurin parian Gustavsberg
Figurin parian Gustavsberg
Figurin parian Gustavsberg
Figurin parian Gustavsberg
Figurin parian Gustavsberg
Figurin parian Gustavsberg
Figurin parian Gustavsberg
Figurin parian Gustavsberg
Figurin parian Gustavsberg

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, Gustavsberg, tidigt 1900-tal, Eko, parian, stämplad i godset "Gustavsberg 06" samt "cop. G.E. 1902", höjd ca 56 cm

839717

2020-11-15