Erik Lorents Molin Nötknäckare

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK LORENTZ MOLIN, nötknäckare, trä, 1900-tal, monogramsignerad ELM, höjd ca 18 cm

Bruksslitage, märken, skada, träavslag

839719

2020-11-18