Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-tal, 3 sektioner varav 2 med barskåp, spegel och belysning och 1 med två hyllor, skjutdörrar, faner i teak, höjd ca 113,5 samt 149x44 cm

Renoverat, kompoletterat, bruks och åldersrelaterat slitage

839720

2020-11-18