Leksak trä
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEKSAK, 1800-talets slut, i form av häst, skuren och bemålat trä, detaljer i läder, höjd ca 28, höjd ca 28, längd ca 23 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, avslag, skador, färgbortfall
839722
2020-11-18