Leksak trä

Leksak trä
Leksak trä
Leksak trä
Leksak trä
Leksak trä
Leksak trä
Leksak trä
Leksak trä
Leksak trä
Leksak trä
Leksak trä
Leksak trä

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEKSAK, 1800-talets slut, i form av häst, skuren och bemålat trä, detaljer i läder, höjd ca 28, höjd ca 28, längd ca 23 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, avslag, skador, färgbortfall

839722

2020-11-18