Kabinettskåp

Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

KABINETTSKÅP, 1900-talets mitt, 5 lådor, skåp med bardel, speglar och belysning, fanér i björk, nyckel finns, höjd ca 102 samt 74x43,5 cm

Zustandsbeschreibung

Kompletterat, dörrrana någor bukiga, bruks och åldersrelaterat slitage

839723

2020-11-18