Kabinettskåp
Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
KABINETTSKÅP, 1900-talets mitt, 5 lådor, skåp med bardel, speglar och belysning, fanér i björk, nyckel finns, höjd ca 102 samt 74x43,5 cm
Zustandsbeschreibung
Kompletterat, dörrrana någor bukiga, bruks och åldersrelaterat slitage
839723
2020-11-18