Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAMFERKISTA, orientalisk, 1900-talets mitt, rikligt träskuren dekor av figurer, höjd 47, längd 88, bredd 44 cm, lås medföljer
Bruksslitage, lock med spricka
839725
2020-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här