Kamferkista orientalisk

Kamferkista orientalisk
Kamferkista orientalisk
Kamferkista orientalisk
Kamferkista orientalisk
Kamferkista orientalisk
Kamferkista orientalisk
Kamferkista orientalisk
Kamferkista orientalisk
Kamferkista orientalisk
Kamferkista orientalisk
Kamferkista orientalisk
Kamferkista orientalisk

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAMFERKISTA, orientalisk, 1900-talets mitt, rikligt träskuren dekor av figurer, höjd 47, längd 88, bredd 44 cm, lås medföljer

Bruksslitage, lock med spricka

839725

2020-11-15