Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KALEVALA KORU, 6 dlr, brons, märkta, bestående av: 2 broscher och 4 par örhängen, längd ca 35-75 mm
Bruksslitage, märken, repor, 1 brosch utan nål
839726
2020-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här