Kalevala Koru smycken

Kalevala Koru smycken
Kalevala Koru smycken
Kalevala Koru smycken
Kalevala Koru smycken
Kalevala Koru smycken
Kalevala Koru smycken
Kalevala Koru smycken
Kalevala Koru smycken
Kalevala Koru smycken
Kalevala Koru smycken
Kalevala Koru smycken
Kalevala Koru smycken
Kalevala Koru smycken
Kalevala Koru smycken

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KALEVALA KORU, 6 dlr, brons, märkta, bestående av: 2 broscher och 4 par örhängen, längd ca 35-75 mm

Bruksslitage, märken, repor, 1 brosch utan nål

839726

2020-11-18