Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
NAUTISKT MÄTINSTRUMENT med klocka, 1930/40-tal, stomme i mahogny, glas samt mässing, höjd ca 17,5, basen 23,5x21 cm
Bortfall på urtavlan, ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage
839727
2020-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här