Nautiskt mätinstrument

Nautiskt mätinstrument
Nautiskt mätinstrument
Nautiskt mätinstrument
Nautiskt mätinstrument
Nautiskt mätinstrument
Nautiskt mätinstrument
Nautiskt mätinstrument
Nautiskt mätinstrument
Nautiskt mätinstrument
Nautiskt mätinstrument
Nautiskt mätinstrument
Nautiskt mätinstrument

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NAUTISKT MÄTINSTRUMENT med klocka, 1930/40-tal, stomme i mahogny, glas samt mässing, höjd ca 17,5, basen 23,5x21 cm

Bortfall på urtavlan, ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage

839727

2020-11-18