Skrivbordsstol
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORDSSTOL, 1940/50-tal, höj och sänkbar samt ställbar i vinkel, stomme i lackat trä, stoppad och med textil lklädsel, pärslspikad, sitthöjd ca 46 samt högsta höjd 98 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
839728
2020-11-18