Dryckeshorn 1800-talets slut

Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut
Dryckeshorn 1800-talets slut

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DRYCKESHORN, 1800-talets slut, horn med monteringar av nysilver, höjd ca 51 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, något sned.
Fot med löst sittande graverad silversköld

839731

2020-11-15