Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DRYCKESHORN, 1800-talets slut, horn med monteringar av nysilver, höjd ca 51 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, något sned.
Fot med löst sittande graverad silversköld
839731
2020-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här