Hårkam Auguste Bonaz

Hårkam Auguste Bonaz
Hårkam Auguste Bonaz
Hårkam Auguste Bonaz
Hårkam Auguste Bonaz
Hårkam Auguste Bonaz
Hårkam Auguste Bonaz
Hårkam Auguste Bonaz
Hårkam Auguste Bonaz

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

AUGUSTE BONAZ, hårkam, celluloid, 1920-tal, Paris, signerad, höjd ca 15,5, bredd ca 9 cm

Brukslitage

839737

2020-11-18