Hatthyllor 1930/40-tal

Hatthyllor 1930/40-tal
Hatthyllor 1930/40-tal
Hatthyllor 1930/40-tal
Hatthyllor 1930/40-tal
Hatthyllor 1930/40-tal
Hatthyllor 1930/40-tal
Hatthyllor 1930/40-tal
Hatthyllor 1930/40-tal
Hatthyllor 1930/40-tal
Hatthyllor 1930/40-tal
Hatthyllor 1930/40-tal
Hatthyllor 1930/40-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HATTHYLLOR, 3 st, aluminium och förnicklat stål, 1930/40-tal, med 8 krokpar på varje, samt 3 hattpinnar på 2 av hyllorna, längd ca 78 cm

Slitage

839744

2020-11-21