Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SMYCKESSKRIN / MINIATYRSKÅP, Kina, tidigt 1900-tal, stomme i trä med lackarbete, motiv med fåglar och kvistar, höjd ca 17, 15,5 x 8 cm
Bruksslitage, repor, märken, torrsprickor
839748
2020-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här