Skrin/ bordsställ

Skrin/ bordsställ
Skrin/ bordsställ
Skrin/ bordsställ
Skrin/ bordsställ
Skrin/ bordsställ
Skrin/ bordsställ

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN/ BORDSSTÄLL, 1900-talets första hälft, trä, karvsnittsdekor, höjd ca 14, 42x21 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, repor, märken, torrsprickor, skador, saknar en knopp

839751

2020-11-18