Katarina Grette oljemålning

Katarina Grette oljemålning
Katarina Grette oljemålning
Katarina Grette oljemålning
Katarina Grette oljemålning
Katarina Grette oljemålning
Katarina Grette oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KATARINA GRETTE (född 1943): "I lian", olja på pannå, signerad, rammått ca 28x28 cm

839758

2020-11-15