Katarina Grette oljemålning

Katarina Grette oljemålning
Katarina Grette oljemålning
Katarina Grette oljemålning
Katarina Grette oljemålning
Katarina Grette oljemålning
Katarina Grette oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KATARINA GRETTE (född 1943): "Vägen genom snårskogen", olja på pannå, signerad, ca 20x30 cm

839759

2020-11-15