Katarina Grette oljemålning

Katarina Grette oljemålning
Katarina Grette oljemålning
Katarina Grette oljemålning
Katarina Grette oljemålning
Katarina Grette oljemålning
Katarina Grette oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KATARINA GRETTE (född 1943): "Flicka med urtidsdjur", olja på pannå, signerad och daterad 2005, rammått ca 28,5x23 cm

839762

2020-11-15