Katarina Grette oljemålningar

Katarina Grette oljemålningar
Katarina Grette oljemålningar
Katarina Grette oljemålningar
Katarina Grette oljemålningar
Katarina Grette oljemålningar
Katarina Grette oljemålningar
Katarina Grette oljemålningar
Katarina Grette oljemålningar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KATARINA GRETTE (1943): (2) "Balansgång" samt "Grottöppning", olja på pannå, båda signerade, rammått ca 12,5x12-24,5x24 cm

839765

2020-11-15