Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDWARD SKARI (Norge, 1839-1903): Båtar på stormigt hav, olja på duk, signerad och daterad Edw. Skari 1879, ca 32x47,5 cm
Duken något slapp, mindre färgbortfall
839781
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här