Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
HENRI de TOULOUSE LAUTREC (1864-1901), efter, kvinna vid trappa, numrerad 82/275, litografi, ca 60x42 cm
Zustandsbeschreibung
839782
2020-11-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner