Litografi efter Henri de Toulouse Lautrec

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

HENRI de TOULOUSE LAUTREC (1864-1901), efter, kvinna vid trappa, numrerad 82/275, litografi, ca 60x42 cm

Zustandsbeschreibung

839782

2020-11-15