Takarmatur okänd formgivare

Takarmatur okänd formgivare
Takarmatur okänd formgivare
Takarmatur okänd formgivare
Takarmatur okänd formgivare
Takarmatur okänd formgivare
Takarmatur okänd formgivare
Takarmatur okänd formgivare
Takarmatur okänd formgivare
Takarmatur okänd formgivare
Takarmatur okänd formgivare

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

TAKARMATUR, okänd formgivare, 10 ljusarmar med kupor i glas, stomme i mässing, 1900-talets andra hälft, total höjd ca 70, diameter 51 cm

Kuntoraportti

3 kupor med nagg varav 1 med spricka, stomme med slitage

839790

Päivämäärä:

2020-11-15