Takarmatur okänd formgivare
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
TAKARMATUR, okänd formgivare, 10 ljusarmar med kupor i glas, stomme i mässing, 1900-talets andra hälft, total höjd ca 70, diameter 51 cm
Kuntoraportti
3 kupor med nagg varav 1 med spricka, stomme med slitage
839790
Päivämäärä:
2020-11-15