Karmstolar 2 st

Karmstolar 2 st
Karmstolar 2 st
Karmstolar 2 st
Karmstolar 2 st

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets mitt, rokokostil, stomme bemålad i svart, senare klädsel, ryggen med motiv av Audrey Hepburn, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

839832

2020-11-18